Jak mogę przygotować się do konsultacji?
 

Jak mogę przygotować się do konsultacji?

Jednym z najważniejszych elementów przygotowania do zabiegów dotyczących okolicy męskich narządów płciowych jest motywacja do poddania się operacji. Podczas konsultacji zostaną wyjaśnione wszelkie wątpliwości, które pojawiły się na etapie przygotowania do wizyty.

W zależności od zabiegu, któremu chcesz się poddać musisz określić cel i pożądany efekt. Przekazanie tych informacji specjaliście pozwoli lepiej zaplanować leczenie i wypracować najlepsze rozwiązanie. Bądź otwarty – podziel się ze specjalistą swoimi obserwacjami lub dotychczasowymi doświadczeniami w rozwiązywaniu problemu. Te cenne informacje pozwolą na zaproponowanie optymalnej operacji.

W przypadku zaburzeń erekcji istotne jest wyeliminowanie czynników, które mogą być przyczyną problemu – rozpoczęcie lub modyfikacja leczenia cukrzycy, nadciśnienia tętniczego, zaburzeń o charakterze psychologicznym, rzucenie palenia itp. Ponadto, poprawa wyżej wymienionych kwestii będzie również elementem przygotowań do zabiegu.
Na wizytę, a szczególnie zabieg (wszczepieniu implantu prącia czy powiększenie penisa własnym tłuszczem) ubierz luźne, wygodne spodnie oraz bieliznę. Konsultacja jest czasem podczas, którego chirurg poświęca uwagę Twojemu problemowi, uporządkuje dotychczasowe leczenie i na podstawie Twoich oczekiwań zaproponuje najwłaściwsze rozwiązanie.